• Хотинські вісті

Погода: вихідні мало нагадуватимуть весну

Updated: Mar 11, 2021За прогнозами метеосайтів, перша половина березня буде прохолодною та багатою на опади у вигляді снігу та дощу, а ось друга половина місяця очікується більш теплою з температурою повітря до +10°. Проте наприкінці березня погода знову може погіршитися.


"Вихідними в Україні буде холодно, вдень +1...+6 градусів. Вночі підморожуватиме. Сніг – вже в Україні! Завтра опади просунуться переважно до східних областей країни", – прогнозує синопткиня Наталка Діденко.

За прогнозом Укргідрометцентру, середня місячна температура та кількість опадів березня передбачається на рівні 0...6° тепла, що близько до середніх багаторічних значень.


На заході країни та в північних областях перші дні березня мало будуть нагадувати весну. Синоптики передбачають для цих областей протягом першої декади місяця прохолодну погоду.


А в другій декаді буде спостерігатись боротьба зими та весни. У західних областях погода ще буде досить мінливою: дні пронизливого вітру та дощу будуть змінюватись днями ще не дуже теплого, але яскравого сонечка. Земля буде віддавати свіжістю та готовністю до проростання.


Тож про однозначну перемогу весни по усій країні можна буде говорити лише наприкінці місяця.

68 views0 comments