• Хотинські вісті

Племінник знущався над тіткою


Слідчі поліції повідомили жителю Хотинщини про підозру у вчиненні домашнього насильства


Протягом місяця цьогоріч 25-річний житель села Атаки систематично вчиняв фізичне насильство відносно своєї тітки. Поліцейські задокументували кожен факт вчинення протиправних дій чоловіка відносно родички.


За це правопорушника притягали до адміністративної відповідальності. Однак він продовжував вчиняти психологічне насильство. Тому слідчі поліції розпочали за цим фактом кримінальне провадження. Про це повідомляє Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.


До поліції декілька разів зверталася 40-річна жінка із заявами про те, що її племінник вчиняє над нею фізичне насильство. Перебуваючи у стані алкогольного сп’яніння, чоловік неодноразово приходив до помешкання родички та словесно ображав нецензурною лайкою та погрожував їй фізичною розправою.


Правоохоронці провели з чоловіком профілактичну бесіду про недопущення подібних випадків. Однак його це не зупинило, і він продовжував психологічне насилля. Тому родичка змушена була покинуте своє місце проживання.


За скоєння таких протиправних дій поліцейські притягли буковинця до адміністративної відповідальності відповідно до частини 1 статті 173-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.


Проте у березні цього року буковинка знову звернулася до поліції із заявою про вчинення племінником фізичного насильства. Правоохоронці опитали свідків та очевидців інцидентів, які підтвердили, що чоловік часто умисно вчиняв таке відносно своєї родички.


Слідчі поліції повідомили правопорушнику про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого статтею 126-1 (Домашнє насильство) Кримінального кодексу України.


Куди звернутися,

якщо постраждали від домашнього насилля


Поліцейські нагадують: у випадках домашнього насильства ви можете також звертатися за допомогою зокрема до:


- Чернівецького обласного центру соціально-психологічної допомоги, де можна отримати також побутові, педагогічні, медичні, інформаційні та юридичні послуги, тел. (0372) 58-23-83;

- Обласної комунальної установи «Соціальний центр матері та дитини», куди для тимчасового проживання можуть звернутись вагітні та матері з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, тел. (0372) 52-79-98.


Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

489 views0 comments