• Хотинські вісті

Перукарка Зоя Адажій з Недобоївців серед найкращих майстрів
Вона потрапила у шістдесятку переможців навчального марафону й отримала диплом міжнародного зразка академії краси «GK».


Відпочивати під час карантину? Це не про неї! Вона – наполеглива й цілеспрямована, ініціативна і смілива, талановита і креативна. Усі ці якості допомогли їй віднайти з-поміж безлічі захоплень своє справжнє покликання. Йде мова про майстриню перукарської справи Зою Адажій із Недобоївців.


Хоч у цій сфері вона лише шостий рік, проте досягнень має уже чимало. Незважаючи на конкуренцію серед перукарів, складність професії, усілякі перешкоди, її стремління і бажання стати на щабель вище у власній професійності, здобути авторитет серед клієнтів – перемогли!


Зоя відкрила власний бізнес, пройшла не один десяток навчань і майстер класів, долучила до співпраці інших фахівців та розширила сферу послуг салону.


Певно саме в цьому і є секрет популярності. Її майстерність (вражаючі зачіски, підбір стрижки, тонкощі фарбування) роблять клієнтів упевненішими в собі, красивішими.


Замовлень вистачає, і можливості творити вишукані зачіски теж є – люди довіряють її смаку. Адже зачіски, які створює Зоя Адажій, завжди неперевершені та з відчуттям сучасних тенденцій.


Але молода майстриня не зупиняється на досягнутому та постійно вдосконалює професійні навики. Навіть жорсткий карантин не поставив на паузу її бажання вчитися. Почувши три місяці тому про проведення навчального онлайн марафону «Мистецтво лікує» у соціальній мережі Instagram одним із трьох найкращих стилістів світу, дворазовим чемпіоном перукарської справи, метром фешн-індустрії Георгієм Котом, Зоя, не вагаючись, вирішила взяти участь.


Її не злякала навіть кількість учасників, а це 8000 майстрів із 60 країн світу. Вона досконало відпрацювала усі поставлені перед нею завдання, створюючи неймовірні зачіски. Дійшовши до четвертого фінального етапу, в якому брали участь близько 700 перукарів, недобоївчанка отримала диплом художнього стиліста.6 липня Георгій Кот провів онлайн церемонію нагородження переможців марафону. Разом із командою професіоналів Міжнародної Академії Краси «GK» із восьми тисяч учасників він обрав 60 найкращих. У прямому ефірі прозвучало й ім’я нашої землячки – Зоя Адажій нагороджена дипломом міжнародного зразка Академії краси, який дає їй право викладати перукарську справу.


Майстриня задоволена результатом, адже з-поміж кількатисячної кількості достойних перукарів, статус «міжнародника» дістався саме їй. Зоя розповідає, що участь у навчальному марафоні – це наче участь збірної в Олімпійських іграх – пристрасті, емоції та підготовка... Але результат вартий цього.

Тому щиро радіємо її перемозі, бажаємо наснаги в роботі, талановитих учнів, рухатись далі. Нехай статус міжнародного майстра буде початком нових звершень!

Майя Вакарюк, с. Недобоївці.

67 views0 comments