• Хотинські вісті

Перспективний план області затверджений і його будуть реалізовуватиПроте, точкові коригування ще можливі

Міністр Кабінету Міністрів Олег Немчінов, який прибув до Чернівців із колегами-міністрами, прокоментував протести, з якими зустріли їх буковинці під стінами ОДА, повідомляє Інформагенство АСС.

"Мали нагоду поспілкуватися з представниками місцевих громад, які мають різні проблеми. В одній із них є проблеми з розташуванням центру, інша має проблеми з вилученням населених пунктів, згідно з перспективним планом. В ще однієї – розташування не на тому щаблі, на якому громада хотіла би бути. Всю цю проблематику ми беремо в роботу", – заявив міністр.

За його словами, перспективний план Чернівецької області вже затверджений. Багато громад свого часу втратили можливість на добровільне об'єднання і вже протягом цього року в Уряді формують систему територіального устрою з урахуванням тих соціально-економічних потреб, які бачать на місці керівники області.

"Проте, ми уважно розглянемо всі пропозиції і, якщо є можливість точкового коригування, ми відпрацюємо це. Але Перспективний план Чернівецької області, як і в інших 21, вже проголосований і буде реалізовуватися", – заявив Олег Немчінов.


Джерело: Сайт http://acc.cv.ua/

18 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/