• Хотинські вісті

Перемогу на міжнародному фестивалі здобули танцюристи «Топ-Дансу»


Талановиті діти продовжують виборювати престижні нагороди!

Творчі колективи Хотинщини займаються дистанційно, опановують нові технології і беруть участь в онлайн конкурсах. Пристосувалися до онлайн-занять й учасники зразкового аматорського хореографічного колективу «Топ-Данс» та вокальної студії «Grand kids».

А восени, з послабленням карантину, юні таланти нарешті змогли зустрітися у тренувальних залах.

– Два місяці роботи у звичному режимі стали для нас ковтком свіжого повітря, який ми використали на всі 100 відсотків! Звичайно, було важко, адже після довгої перерви довелося докласти чимало зусиль, аби відшліфувати кожен рух і синхронність, – розповіла керівник колективу сучасного танцю Галина Кушнір.

Старання увінчалися успіхами. За переглядом відеозаписів художні номери гідно оцінили на Міжнародному дистанційному фестивалі-конкурсі мистецтв «Зоряні мости дружби».

У всіх вікових категоріях у номінації «Хореографічне мистецтво» танцюристи «Топ-Дансу» вибороли «Гран-прі».

Здобули найвищі нагороди у номінації «Естрадний вокал» і сольні виконавці вокальної студії «Grand kids» під керівництвом Ірини Марковської, а саме нагороджені дипломами «Гран-прі» дует Елізабет Кушнір та Аріни Гончарук та за перше місце Елізабет Кушнір.

– Попрацювали, відзняли відео й отримали чудовий результат, – радіють здобуткам вихованців їхні керівники. – Удячні всім батькам за підтримку ідеї взяти участь в онлайн конкурсі. Ми з вами – сила навіть в умовах карантину!

5 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/