• Хотинські вісті

Перемоги вокалістів гуртка "Веселі нотки"


Вихованці вокального гуртка «Веселі нотки» Клішковецького будинку культури взяли участь у багатожанровому Всеукраїнському фестивалі-конкурсі мистецтв «ART WEEKEND FEST», що відбувся у туристично-розважальному гірськолижному комплексі «Сонячна Долина» у Боянах, і повернулися додому з намистом перемог.


Під керівництвом своєї наставниці Іванни Недорубан учасники з Хотинщини продемонстрували високий рівень майстерності і здобули відразу п’ять нагород. Незважаючи на те, що сучасні композиції, представлені вихованцями гуртка, були прем’єрами, проте отримали найвищу оцінку суддівської команди.


За рішенням членів журі фестивалю-конкурсу, середня група ансамблю «Веселі нотки» стала лауреатом 1 премії, а молодша – лауреатом 2 премії у своїх категоріях. Крім цього, юним солісткам вокального гуртка присвоєно звання лауреата: Вікторії Деордійчук та Софії Криворучко – 1 премії, Даші Куделько – 3 премії.


– Упевнена, ці перемоги моїх вихованців стали ще однією сходинкою до їхнього творчого успіху і визнання, – висловила сподівання керівник гуртка «Веселі нотки» Іванна Недорубан. – Звичайно, підкорити нові вершини талановитим діткам вдалося не лише завдяки невтомній і наполегливій підготовці, а й підтримці їхніх батьків. Тож усі разом ми поринули у яскраве і неповторне музичне свято золотої осені і підкорили фестиваль мистецтв.


17 views0 comments