• Хотинські вісті

Перекрили ще одну дорогу на ХотинщиніСьогодні, 7 липня, жителі Хотинщини перекрили рух на ще одній дорозі біля Трьох Святих неподалік Данківців. Місцеві мешканці безперервно ходили пішохідним переходом біля автобусної зупинки, висловлюючи таким чином протест проти утворення Дністровського району з центром у селищі Кельменці.


Під час акції між її учасниками та водіями виникла суперечка. Для деескалації конфлікту поліцейські здійснили розмежування обох сторін інциденту, повідомили у відділі комунікації поліції Чернівецької області.


На місці події співробітники Хотинського відділення поліції проводили роз’яснювальну роботу з водіями та учасниками акції. Правоохоронці наголошують на неприпустимості будь-яких правопорушень і вирішенні питань виключно у правовому полі.


Як повідомляється, одному з протестувальників під час акції травмували ногу.

Хлопцю на пішохідному переході переїхала ногу автівка. Хотинчанина госпіталізували. Про це "Чернівецькому променю" щойно повідомили очевидці.

«З місця події люди повідомили про наїзд, проте у поліції це не підтерджують.

На скільки відомо, наїзду не було, але лікарі оглянули хлопця і відпустили,— прокоментували у відділі комунікації поліції Чернівецької області», – повідомляє "Чернівецький промінь" (фото з джерела).

123 views0 comments