• Хотинські вісті

Передплативши пресу, можна виграти призиУкрпошта запросила поринути у світ читання і запровадила акцію:


Передплачуйте видання (у тому числі "Хотинські вісті") та вигравайте пральну машину «SAMSUNG» чи пилосос акумуляторний «Dyson»


В Укрпошті триває передплата видань на 2022 рік. Нова передплатна кампанія проходить з новими можливостями:


• передплатні каталоги мають широкий перелік цікавих друкованих видань – понад 3000 найменувань загальнодержавних, місцевих та зарубіжних друкованих видань.


• оформлення передплати через сервіс «онлайн передплата» на сайті Укрпошти https://peredplata.ukrposhta.ua/. Вартість приймання передплати від Укрпошти знижена – у середньому до 25%.


• участь у розіграші подарунків та суперподарунків акції «Я люблю передплату».


Як йдеться на сайті Укрпошти, усі клієнти-фізичні особи, які у період проведення акції «Я люблю передплату» оформлять передплату на 2022 рік на термін від шести та більше місяців на видання вартістю від 100 грн та більше візьмуть участь у розіграші подарунків від Укрпошти: це – тостери, зволожувачі повітря, кавомашини, м‘ясорубки, кухонні ваги.


Але цього разу, для найактивніших передплатників підготували два суперподарунки – пилосос акумуляторний «Dyson» (для тих, хто оформить передплату через сервіс «Онлайн передплата») та пральну машину «SAMSUNG» (для тих, хто оформить у поштових відділеннях або через листоношу).


Для участі у розіграші пральної машини «SAMSUNG» необхідно:


- передплатити у поштовому відділенні або через листоношу два та більше видань на одну особу вартістю від 100 грн та вище на термін від 6 місяців;

- надіслати на e-mail: Viddil_Peredplaty@ukrposhta.com або поштову адресу – 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22 відділ передплати ЦАУ копії або (фото) квитанцій, абонементів ф. П-1 та зазначити номер контактного телефона.


Для участі у розіграші пилососу акумуляторного «Dyson» необхідно:


- оформити передплату через сервіс «Онлайн передплата» на сайті АТ «Укрпошта» у розділі «Передплатити» два та більше видання на одну особу вартістю від 100 грн на термін від 6 місяців;

- надіслати на e-mail: km@ukrposhta.com або поштову адресу – 01001, м. Київ, вул. Хрещатик, 22, відділ каталогів ЦАУ копії або (фото) квитанцій, абонементів ф.П-1 та зазначити номер контактного телефона.


Для участі у розіграші суперподарунків прийматимуться лише ті учасники, які виконали всі вищезазначені умови. Двоє переможців, які передплатять максимальну кількість примірників видань на одну особу з найбільшою сумою вартості видань, терміном не менше ніж на 6 місяців отримають суперпризи.


Акція «Я люблю передплату» триватиме до 25 грудня 2021 року (включно). Розіграш подарунків буде проведено за допомогою сервісу випадкового вибору переможців до 1 лютого 2022 року.


Зробіть подарунок своїм рідним та близьким, передплативши цікаві та корисні видання. Більше передплачених видань – вище шанс виграти один із суперподарунків, зазначають на сайті Укрпошти.33 views0 comments