• Хотинські вісті

Пенсії більшості українських пенсіонерів зростуть з 1 грудняУ зв’язку з підвищенням з 1 грудня 2021 року прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність, з 1854 грн до 1934 грн, в Україні зростуть мінімальні розміри пенсійного забезпечення для різних категорій громадян, надбавки, підвищення, інші доплати, залежні від цього показника, збільшаться максимальні розміри пенсійних виплат.


Крім цього, внаслідок зростання мінімальної заробітної плати, яка з 1 грудня становитиме 6500 грн, підвищиться до 2600 грн мінімальний розмір пенсійних виплат для непрацюючих пенсіонерів віком 65 років і старше, який встановлюється в розмірі 40 відсотків величини мінімальної заробітної плати, за наявності страхового стажу не менше 30 років для жінок та 35 років для чоловіків,


Такі перерахунки проводяться органами Пенсійного фонду України автоматизованим шляхом за матеріалами пенсійних справ. Виплату пенсій в перерахованих розмірах буде забезпечено в грудні цього року.


Світлана Шкуренко, начальниця відділу обслуговування громадян №2 Головного управління Пенсійного фонду України в Чернівецькій області.

10 views0 comments