• Хотинські вісті

Пекучий біль, що не минає


З нагоди річниці початку виведення радянських військ з Афганістану відбулися районні урочистості. Серед 160 тисяч українців, які пройшли радянсько-афганську війну, було й чимало наших земляків. На жаль, не всі з них повернулися до рідних домівок, не всі дожили до цих днів.

Щоб ушанувати воїнів-афганців з Хотинщини у районному будинку дітей та учнівської молоді зібралися і дорослі, і юні. Талановиті діти для ветеранів підготували зворушливу концертну програму з музичними, пісенними та хореографічними композиціями. Зокрема співали про те, що ненавидять війну, та мріють, щоб в Україні настав довгожданий мир. Представники влади, трудових колективів, школярі під час хвилини мовчання схилили голови перед світлою пам’яттю загиблих учасників бойових дій в Афганістані.

«Ми не йшли на війну за грошову винагороду чи почесні відзнаки. А прагнули з честю виконати свій обов’язок, не зрадили присязі. Дякую усім тим, хто нині прийшов, щоб ушанувати наших побратимів», – зазначив у виступі голова районної організації Української спілки ветеранів Афганістану Сергій Трайчук.

Він вручив воїну-афганцю Д. Ковалю медаль «Честь. Мужність. Пам’ять» від УСВА. Представники районної, міської влади, Рукшинської та Недобоївської об’єднаних громад, Крутеньківської сільської ради нагородили ветеранів війни в Афганістані почесними грамотами та подарунками.

Після завершення заходу всі присутні вирушили до пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам Хотинщини, що у міському парку, і поклали квіти до підніжжя монумента.


Наш кор.


14 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/