• Хотинські вісті

Патріотичний концерт «Ми з України!» відбувся у ХотиніВорогу не зламати наш дух. Наша армія – найкрутіша, а люди – найкращі! Ми єдина і нескорена нація, яка з гордістю на увесь світ кажемо: «Ми з України!». Саме під такою назвою патріотичний концерт з нагоди Великодня підготували наші митці.


На центральній площі у Хотині зібралися і юні, і дорослі – як жителі громади, так і переселенці. Програма розпочалася молитвою за мир у виконанні ведучої Світлани Шалаєвої, пісні «Молюсь до Бога» (зразкова аматорська вокальна студія «Муза») та Державного Гімну – від народного аматорського духового оркестру Хотинського БНТД.«Христос Воскрес! Воскресне Україна! – зазначила ведуча. – Ми з України! Ми сильні, єдині разом, непереможні. І народились, щоб шанувати і оберігати нашу рідну землю. Ніколи не вмре, і не загине, наша сила, і слава, і воля!».


Далі виступали місцеві митці та переселенці, зокрема Олексій Ушенін з м. Харків.


Автентичне дійство за народними звичаями відзначення Великодня показав ансамбль "Білівчанка".


Піднесеними і милозвучними, сучасними і старовинними піснями порадували:

  • зразкова аматорська вокальна студія «Щасливі діти» та її вокалістки Марія Гайдамащук, Катерина Козак, Софія Боднар, Богдана Главацька

  • ансамбль «Гармонія» Хотинської музичної школи та її вихованці Злата Поперечна, Ольга Михайлова, Михайло Шилов, Олексій Барабаш, Анастасія Рибак

  • учасниці вокальної студії «Муза» Яна Боярська, Евеліна Бойко

  • народний аматорський хор ветеранів «Оберіг»,

  • ансамбль «Гармонія» Хотинського будинку дітей та учнівської молоді.

  • Якби було більше любові у кожного в серці та всій планеті, то не було б війни. Саме цьому було присвячено чимало пісень.

Хотинчанка Анастасія Сметаніна декламувала присвяту коханому «Заручені». «Повертайся живим» – закликала у пісні наших захисників Ольга Бонар.А яскравим завершенням патріотичного концерту стала композиція на супервідому нині пісню «Ой у лузі червона калина» у чудовому виконанні танцюристів зразкового аматорського хореографічного колективу сучасного танцю «Крок вперед».


Концерт відбувся за підтримки Хотинської міської ради.– Нехай повернуться живими всі наші захисники і захисниці! Нехай дочекаються матері своїх синів і дочок, а кохані – своїх половинок! Нехай зійде над Україною мир і спокій. Ми є нація Героїв. Тож переможемо і будемо жити щасливо!, – висловила переконання учасників дійства Світлана Шалаєва.

Слава Україні! Героям слава!

424 views0 comments