• Хотинські вісті

«Пакунки життя»: захисні костюми медикам та концентратори кисню для порятунку хворихВолонтерський фронт Хотинської ОТГ у боротьбі з коронавірусом працює активно, а головне – результативно. Черговий благодійний вантаж 6 квітня доставили медикам головний спеціаліст сектору інформаційного забезпечення та туризму Хотинської міської ради Анна Марчишин і депутат міськради Андрій Курочкін.

– Двісті костюмів багаторазового використання сьогодні передали Хотинській районній лікарні та Хотинському районному центру первинної медичної допомоги від Fintech-компанії LeoGaming, яка відгукнулась на заклик Хотинської міської ради про допомогу медичним закладам району. Крім того, від цієї компанії у найближчі дні буде отримано благодійний вантаж із захисними щитками й антисептиками для медперсоналу, – розповіла Анна Марчишин. – Цього ж дня від благодійного фонду «Свої» Хотинська районна лікарня отримала 100 захисних комбінезонів, 50 л дезінфікуючого засобу, 5 концентраторів кисню, 50 респіраторів, 5 пульсоксиметрів, 6 фільтрів для концентраторів кисню, 50 канюлів.


Це вже не перша допомога волонтерів і благодійників нашим медикам, котрі рятують життя краян від підступного коронавірусу.


Анна Марчишин звернулася до понад 100 різних благодійних фондів із листами про надання підтримки в боротьбі з коронавірусною інфекцією COVID-19 медичним закладам Хотинщини. Разом із заступником міського голови Василем Патрабоєм та депутатом, керівником ініціативної групи Андрієм Курочкіним вони організовують цю важливу роботу, зв’язуються з лікарями та доброчинцями.


Наприклад, наприкінці минулого тижня доставили більше 48 літрів миючих засобів від міжнародного благодійного фонду Caritas Ukraine. А 1 квітня – партію допомоги від Чернівецького офісу IT-компанії SoftServe: 400 медичних масок класу FFP3 та 40 експрес-тестів для діагностування.


Андрій Курочкін спільно з Анатолієм Сухаренком координують роботу зі збору коштів та пошиття захисних костюмів для медиків. Як уже повідомляли, засоби захисту для працівників лікувальних закладів передавали і підприємці Хотинської ОТГ.


Ось так у важкий час, коли Хотинщина в епіцентрі спалаху COVID-19, небайдужі підприємці громади та волонтери за підтримки благодійників з різних куточків України спільно роблять добру і важливу справу задля збереження життя та здоров’я медичних працівників – наших захисників на фронті боротьби з невидимим ворогом – коронавірусною інфекцією.

40 views0 comments