• Хотинські вісті

Осінній «весільний бум» на Хотинщині


Після 15 років подружнього життя Анна та Юрій з Хотина знову стали на весільний рушничок щастя. Незабутню подію святкування «кришталевого весілля», до того ж в особливу дату 9.10.2019 року (число, що читається однаково з обох сторін), для них організували працівники районного відділу ДРАЦС.


– Послуга «Ювілейне весілля», котру віднедавна пропонуємо сімейним парам, стає дедалі популярнішою, – розповіла начальник Хотинського районного відділу ДРАЦС управління юстиції у Чернівецькій області Світлана Кушнір. – Для більшості людей дата створення сім’ї – одна з найщасливіших у житті. У цей день закохані наречені дають обіцянки пройти разом усі радощі й незгоди. Щастя із подружньою парою розділяють їхні рідні і друзі.

Дату одруження сім’ї можуть святкувати щороку. Для них працівники відділу організовують урочисту церемонію. Скористатися цією послугою уже мали нагоду дві подружні пари з Хотинщини: вони зуміли пронести кохання крізь роки та відзначили у РАЦСі 25-річчя та 30-літній ювілей подружнього життя. До речі, срібне весілля для своїх батьків організували їхні діти у день власного одруження, таку виїзну церемонію для ювілярів провели у Грозинцях.

Шаленої популярності набирає послуга «Шлюб за добу». У такий швидкий спосіб цьогоріч узаконила свої почуття вже 121 пара. Один із наречених, що обирали експрес-шлюб, часто іноземець: це італійці, поляки, американці, румуни, болгари, молдовани, німці, сірійці та росіяни.

Загалом від початку року на Хотинщині поєднали свої долі 293 пари, з них у Хотині – 183.

Традиційний осінній сезон весіль саме у розпалі. Тож, сподіваємося, ще чимало молодят стануть на весільний рушник і створять міцні і надійні родини.

– Скільки нових жителів з‘явилося на Хотинщині від початку року?

– За 9 місяців цьогоріч народилися 360 малюків, – повідомила Світлана Кушнір.

21 views

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/