• Хотинські вісті

Особливий випуск Учасників АТО навчали основам бізнесу


Військовослужбовці з Хотинщини та їхні рідні пройшли курси перепідготовки з організації та управління підприємницькою діяльністю. Нещодавно вони отримали сертифікати та дипломи одразу двох зразків: українського (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича) та норвезького (Університет Норд).


За три місяці курсів перепідготовки, що проходили на базі Хотинського коледжу ПДАТУ, викладачі економічного факультету ЧНУ передали курсантам знання, досвід, практичні навички з різних аспектів бізнесу та підприємництва.


Також організовано навчальні візити та екскурсії-тренінги до сироварні СОК «Добрі Газди», апітерапевтичного оздоровчого комплексу «Мивіра», логістичного центру та складу рослин найбільшого Інтернет-магазину в Україні «Флоріум».


Урочисте вручення документів відбулося в Мармуровій залі центрального корпусу університету, колишній Резиденції митрополитів Буковини та Далмації, за участі виконуючого обов’язки ректора Олега Ангельського, Аташе з питань оборони Посольства Королівства Норвегії в Україні підполковника Бойє Гардера Ліллеруда, декана економічного факультету Руслана Білоскурського, директора Хотинського коледжу ПДАТУ Володимира Юзька, координатора проекту Романа Грешка, слухачів, викладачів, представників мас-медіа.


Навчання хотинчан на курсах перепідготовки стало можливим завдяки реалізації в Україні одного з найтриваліших та наймасштабніших норвезько-українських проектів – «Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» за організаційної та фінансової підтримки Міжнародного фонду соціальної адаптації, Університету Норд та Міністерства закордонних справ Норвегії.


Позитивні відгуки та задоволені курсанти – це головний показник вдалої роботи. Глибокі знання, позитивні емоції, гарний настрій, соціальний капітал – ось що отримали випускники!


Марія Малинка, координатор проекту на Хотинщині.

Автор фото – Володимир Мунтян.

7 views0 comments