• Хотинські вісті

Особиста першість району з настільного тенісу: підсумки

Особиста першість Хотинського району з настільного тенісу відбулась у Хотині. Традиційно ці змагання проходять наприкінці року, тож шанувальники гри могли насолоджуватися гарним видовищем у неділю, 29 грудня.

Майже найсильніший склад учасників зібрав турнір з тенісу. Спортсмени з Анадол, Бочківців, Грозинців, Каплівки, Малинців, Орестівки, Ставчан, Хотина, Чепоніс, Ярівки (загалом 18 чоловік) розпочали змагання.

Після зустрічей у групах (було 3 групи) на першому етапі змагань визначилися 6 кращих учасників, які далі розіграли призові місця.

Переможцем першості став найтитулованіший тенісист Хотинщини останнього десятиліття В'ячеслав Яворський з Хотина.

На другій позиції завершив змагання головний суперник переможця протягом багатьох років Борис Кіріяк з Бочківців. Ще один бочківчанин Анатолій Сокирко фінішував третім. Що стосується його виступу, то це, мабуть, була найважча гра для чемпіона. Адже Анатолій перемагав В'ячеслава по ходу їхньої особистої гри 2:0 за партіями, і 7:3 був рахунок у третьому сеті (підсумковий рахунок 2:3).

А ось як у турнірній таблиці розташувались спортсмени, які пробились до фіналу, але не змогли потрапити до трійки призерів: 4 місце посів Євген Косован зі Ставчан, п'ятим став ще один представник Бочківців (загалом 6 учасників з надзвичайно "тенісного" села) Валентин Буга, а шостий рядок зайняв Денис Головатий з Анадол.

Микола Шевчук, голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».