• Хотинські вісті

Особиста першість району з настільного тенісу: підсумки


Особиста першість Хотинського району з настільного тенісу відбулась у Хотині. Традиційно ці змагання проходять наприкінці року, тож шанувальники гри могли насолоджуватися гарним видовищем у неділю, 29 грудня.


Майже найсильніший склад учасників зібрав турнір з тенісу. Спортсмени з Анадол, Бочківців, Грозинців, Каплівки, Малинців, Орестівки, Ставчан, Хотина, Чепоніс, Ярівки (загалом 18 чоловік) розпочали змагання.


Після зустрічей у групах (було 3 групи) на першому етапі змагань визначилися 6 кращих учасників, які далі розіграли призові місця.


Переможцем першості став найтитулованіший тенісист Хотинщини останнього десятиліття В'ячеслав Яворський з Хотина.


На другій позиції завершив змагання головний суперник переможця протягом багатьох років Борис Кіріяк з Бочківців. Ще один бочківчанин Анатолій Сокирко фінішував третім. Що стосується його виступу, то це, мабуть, була найважча гра для чемпіона. Адже Анатолій перемагав В'ячеслава по ходу їхньої особистої гри 2:0 за партіями, і 7:3 був рахунок у третьому сеті (підсумковий рахунок 2:3).


А ось як у турнірній таблиці розташувались спортсмени, які пробились до фіналу, але не змогли потрапити до трійки призерів: 4 місце посів Євген Косован зі Ставчан, п'ятим став ще один представник Бочківців (загалом 6 учасників з надзвичайно "тенісного" села) Валентин Буга, а шостий рядок зайняв Денис Головатий з Анадол.

Микола Шевчук, голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».

72 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/