• Хотинські вісті

Операція «акциз»: поліцейські вилучили нелегальної продукції на майже 2 мільйони гривеньУ рамках акції «Акциз» правоохоронці здійснюють заходи щодо протидії правопорушень у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних та тютюнових виробів на території Чернівецької області. Основна мета – припинити нелегальне розповсюдження цих товарів без сплати податків.

За два місяці буковинські поліцейські вилучили нелегальної підакцизної продукції на суму майже 2 мільйони гривень. Про це повідомляє поліція Чернівецької області.


Так, з початку дії акції (1 листопада минулого року) співробітники поліції задокументували 160 правопорушень у цій сфері. З них – за 21 фактом слідчі поліції розпочали кримінальні провадження за статтею 204 (Незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.


Унаслідок документування цих протиправних дій поліцейські вилучили:

- понад 60 тисяч пачок сигарет;

- майже 50 кілограмів сировини тютюну;

- майже 2 тисячі літрів алкогольної продукції.


Загальна сума вилученого становить майже 2 мільйони гривень.


Для ефективнішої реалізації операції «Акциз» із поліцейських структурних і територіальних підрозділів ГУНП в Чернівецькій області створено 17 мобільних груп.


Під час відпрацювань правоохоронці отримують, перевіряють інформацію про порушення у сфері обігу спирту, лікеро-горілчаних і тютюнових виробів, виявляють порушників у цій сфері, відтак – документують відповідні факти на території Буковини.


Зокрема співробітники Дністровського району задокументували факт продажу сигарет iз акцизними марками іноземного виробництва та фальсифікованої алкогольної продукції.

Також наприкінці минулого року буковинські правоохоронці припинили діяльність підпільного цеху з виробництва контрафактних сигарет у селищі Кельменці.


У листопаді минулого року поліцейські вилучили з незаконного обігу більше 9 тисяч пачок сигарет у смт Путила і Глибока.

Досудові розслідування за цими фактами наразі тривають.

Джерело – Відділ комунікації ГУНП в Чернівецькій області.

10 views1 comment