• Хотинські вісті

Оновлений сучасний Центр надання адміністративних послуг розпочав роботу в Недобоївській ОТГ


Завершено капітальний ремонт споруди для Центру надання адміністративних послуг Недобоївської ОТГ.

Тепер це гарне сучасне приміщення, яке облаштовано відповідно до європейських стандартів за принципом «єдиного вікна». Буде забезпечено безбар’єрний доступ до ЦНАПу, у тому числі для людей з інвалідністю. Загальна його площа – понад 120 квадратних метрів: це місце для очікування, зал обслуговування, зона інформування, архівна кімната, дитячий куточок, туалет.Довідково ЦНАП у Недобоївській ОТГ був створений у квітні 2016 року. Кількість адміністраторів – 7.


Для наближення послуг до населення створені три віддалені робочі місця на базі старостатів у Керстенцях, Ставчанах, Долинянах.


Нині ЦНАП надає 61 адміністративну послугу, у тому числі державним реєстратором. Підписані угоди про співпрацю і обслуговування мешканців у приміщенні ЦНАПу з управліннями земельних ресурсів, соціального захисту населення, Пенсійного фонду України в Чернівецькій області. Цьогоріч у порівнянні з 2016 роком кількість наданих послуг збільшилась на 44 відсотки. Усі послуги люди отримуватимуть в одному приміщенні, що підвищить комфортність та швидкість їх надання.


Наступним важливим етапом у покращенні обслуговування і розширенні кількості послуг у громаді стане запровадження у 2020 році видачі паспортних документів і посвідчення водія, також реєстрації транспортних засобів.

19 views0 comments