• Хотинські вісті

Олімпійський тиждень провели в Хотинському коледжі


Олімпійський урок, дружній матч з мініфутболу, день активного відпочинку під гаслом «Олімпійці серед нас». Таким насиченим був Олімпійський тиждень у Хотинському коледжі Подільського ДАТУ. У змаганнях з різних видів спорту взяли участь понад 150 студентів І, ІІ, ІІІ курсів.


Олімпійський тиждень з нагоди Дня фізичної культури та спорту розпочався урочистою лінійкою, яку присвятили спорту та миру в нашій державі. Директор коледжу Володимир Юзько наголосив, що мета заходів – популяризація активних занять фізичною культурою та спортом задля здорового способу життя, поліпшення фізичної підготовки студентів, зміцнення їхнього здоров’я, а також патріотичне виховання.


Під Олімпійський гімн кращі студенти коледжу підняли Олімпійський прапор. Того ж дня відбулися змагання з настільного тенісу, підтягування на перекладині та стрільби з пневматичної гвинтівки.17 вересня проведено Олімпійський урок. Студенти перших курсів переглянули фільм «Історія зародження Олімпійського руху та сьогодення» та отримали знання щодо видів спорту, які входять до літніх та зимових Олімпійських ігор, мали змогу більше дізнатися про історію їх виникнення та їх символи, про видатних спортсменів та олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.


За програмою Олімпійського тижня збірні механічного відділу груп М-1 та М-2 зіграли дружній матч у мініфутбол, де перемогу здобула перша команда.


18 вересня у змаганнях особистої першості з шахів, шашок, армрестлінгу, попадання в кільце, ДАРТСу, жиму гирі 16 кг, стрибків через скакалку та піднімання тулуба в положення сидячи (для дівчат) узяли участь понад 150 учасників.


Після завершення змагань на лінійці підбили підсумки тижня та нагородили переможців.Світлана Ісанчук,

керівник фізичного виховання Хотинського коледжу.


30 views0 comments