• Хотинські вісті

Олег Шевчук із Ширівців дебютував у фільмі «Вайфануті»


Нещодавно на YouTube-каналі «Буяни відео» презентували короткометражний фільм «Вайфануті». Серед головних героїв – наш земляк, про якого «Хотинські вісті» розповідали влітку минулого року, ведучий тревел-шоу «Особливості національної роботи» та переможець шоу «Розсміши коміка», а нині ще й актор – Олег Шевчук з Ширівців.Його друг і кум Ілля Клим зіграв роль власника готелю в Карпатах. За сценарієм він навідріз відмовляється від встановлення wi-fi-роутера у своєму закладі. За його словами, «від нього навкруг йде така радіація, що скоро не лише гори, а й люди будуть лисі». Олег грає роль «кризис-менеджера» готелю і переконує його в тому, що wi-fi таки потрібен.


Обманом заманивши перших поселенців – молоду пару, Олег організовує для них екскурсію горами, розповідає легенди та усілякі прикмети. Також показує смереку, на якій «між третьою і четвертою гілочкою ловить 3G, а якщо є сила в ручках, то на вершечку прекрасно ловить і 4G». А коли довідується, що Альона та Сергій – блогери, в яких 100 тисяч підписників, вигадує секретний план дій, як принадити гостей до готелю.


Доступ до мережі інтернет необхідний практично кожній людині, яка живе в сучасному світі. Адже не тільки молоді користувачі щодня освоюють всесвітню павутину, навіть пенсіонери і завзяті противники технологій долучаються до неї. Тобто усі в деякій мірі «вайфануті».


Зважаючи на це, автори ідеї намагалися донести до глядача, як важливо інколи просто забути про всі турботи, відмовившись від інтернету та мобільного покриття. Бо найкращий відпочинок тоді, коли можна «подивитися на гори, подихати свіжим повітрям, побути з коханою людиною».


Хоч стрічка триває всього лише 25 хвилин, та в ній достатньо дотепного гумору, жартів і водночас глибокий зміст.

Фільм зняв оператор Андрій Брунов, режисер монтажу – Андрій Когут. Ролі виконували: Сергій та Альона Буян, Ілля Клим, Павло Туптинський, Сергій Савчук, Ann Borychko, Андрій Кушнір, Вікторія Антончик, Ілля Кушнір, Іван Кушнір, Ельвіна Бекірова та Олег Шевчук.


Вітаємо нашого земляка з кінопрем’єрою та зичимо ще багато вдалих робіт на знімальному майданчику!

30 views0 comments