• Хотинські вісті

Олег Шевчук з Хотинщини став коментатором шоу «Богиня шопінгу»


Наш земляк Олег Шевчук із Ширівців, відомий гуморист, п’ятикратний переможець шоу «Розсміши коміка» та телеведучий тревел-шоу «Особливості національної роботи», віднедавна став коментатором популярного реаліті-шоу «Богиня шопінгу».


«Хоч у модному реаліті Олег – ще новачок, проте у гуморі він профі!», – саме так представляє нового ведучого пресслужба телеканалу ТЕТ. Вдалі жарти та харизма – основні критерії, за якими він пройшов відбір під час кастингу до нового сезону цього шоу.


Щоправда, аби про все дізнатися, нашим журналістам вдалося не відразу зідзвонитися з шоуменом. Замість відповіді у телефоні щоразу звучало «На даний момент абонент не може прийняти ваш дзвінок»...


Нарешті за кілька днів Олег зателефонував до редакції сам. З’ясувалося, він відпочивав на морі, і сальто з яхти у воду йому вдалося класне, тільки б не телефон у кишені шортів… Тож лише повернувшись з відпустки і відремонтувавши свій гаджет-«утопленик», відомий земляк зміг віддзвонитися.


«Нам потрібен ваш голос народу»

Як розповів Олег Шевчук, зйомки нинішнього «екстремального сезону» розпочалися ще до початку карантину. Про те, як він потрапив на це шоу, жартує: «Ненарошно!».


Спочатку йому надіслали запрошення на кастинг в Інстаграм. Одразу подумав, що це несерйозно, проте відповів згодою і вирішив спробувати.

Шоумен зізнається, що цю програму раніше взагалі ніколи не дивився і навіть не думав, що проєкт є трендовим на теренах ютубу і успішнішим у порівнянні із його попереднім тревел-шоу.


На відборі йому пояснили: треба протягом півгодини експромтом коментувати дії та висловлювання учасниць під час їхнього вибору одягу. Кількох дублів не буде, їм потрібна його перша щира реакція. Тож він жартував, як і зазвичай. А наприкінці навіть не зрозумів, чи сподобалося це організаторам, чи ні.


– Після того кастингу зі мною попрощалися коронною фразою: «Ми вам передзвонимо», а це, як відомо, означає «не чекайте», – пригадує Олег. – Проте мені таки передзвонили і сказали: «Нам потрібен ваш голос народу, саме цього у нашому шоу і не вистачало».

Спецпроєкт – побачення з Олегом Шевчуком


– Фішка цієї телепрограми в тому, що світські модниці, які донині наряджалися лише у модних дорогих бутіках, повинні одягтися лише за 5 тисяч гривень. До того ж створити собі відповідний стильний образ, дотримуючись завдання. Наприклад, для побачення з банкіром або на похорон колишнього чоловіка. Словом, їм доводиться неабияк креативити, щоб вразити експерта та коментаторів, – розповів Олег Шевчук.


До речі, в останньому літньому випуску, який вийшов у ефір 31 серпня, троє учасниць – інтелектуалка Софія, Катя-танцівниця та Оля фітнес-тренер – змагалися не лише за головний титул програми «Богиня шопінгу», а й за побачення з холостяком Олегом Шевчуком. Кожна з дівчат намагалася довершити свій образ покупками з магазинів «Все для риболовлі», «Все для балерин» та епатажних речей.


А ті Олегові шанувальники, що пропустили ефір на телебаченні, але їм все ж таки цікаво дізнатися, котрій із модниць вдалося підкорити серце земляка, можуть переглянути спецвипуск телеканалу ТЕТ на ютубі.Загалом у новому сезоні за дотриманням стилю, модних тенденцій та відтворенням образу стежить фешн-експерт Леонід Мартинчик. А додають гумору «королі тролінгу» Олексій Дурнєв, Володимир Дантес, Володимир Остапчук, Андрій Рибак, Настя Дєрская та новий ведучий-коментатор Олег Шевчук з Хотинщини. Вони створять незабутній сезон шоу «Богиня шопінгу».


Найкомфортніше йому у Чернівцях, і до Ширівців – рукою подати


Олег зізнається, що все ж йому ніде так не добре, як удома. Тож у свої 30 літ твердо вирішив, що у столицю не переїжджатиме. Найкомфортніше йому у Чернівцях, і до рідних Ширівців рукою подати, можна будь-коли навідувати родичів.


На Буковині хлопець планує продовжувати вести корпоративи та весілля. І зазначає, що теперішні святкування загалом проводять у європейському стилі, люди відмовляються від «циганських таборів» і «концертних номерів», їм потрібен умілий конферант.


Крім цього в Олега є задум створити власний ютуб-канал. Віримо, як тільки вдасться втілити ідею в реальність, його відеоролики стануть найпопулярнішими та налічуватимуть мільйони переглядів. А поки що спостерігайте за новими випусками реаліті-шоу «Богиня шопінгу» за участю земляка та насолоджуйтесь свіжими порціями його дотепного гумору у перемішку із сільською говіркою нашого краю.

Фото надане "Хотинським вістям" Олегом Шевчуком.

478 views0 comments