• Хотинські вісті

Олег Миронець став абсолютним чемпіоном «Буковинської милі»У вихідні у Чернівцях відбулася «Буковинська миля» – чемпіонат України з бігу на 1 милю (1609,34 м). Цікаво, що цього року на такі традиційні змагання приїхали не тільки десятки спортсменів з різних областей України, а й із-за кордону (з Алжиру).


Від Хотинщини у змаганнях участь узяли наш титулований чемпіон, майстер спорту міжнародного класу Олег Миронець та перспективні легкоатлети Владислав Мамалицький, Іван Пастернак і Владислав Круш (тренер Іван Павлюк).


– Наші спортсмени змагалися у складі збірної області, – розповів тренер Хотинської ДЮСШ Іван Павлюк. – Блискучу перемогу святкував Олег Миронець, який уперше став абсолютним чемпіоном цих змагань у категорії дорослі.


Владислав Мамалицький посів 5 місце у категорії молодь (до 23 років), Владислав Круш – теж 5 місце у категорії юніори (18–19 років), Іван Пастернак – 9 місце. Кожен з них набрав відповідну кількість очок і таким чином зробив свій внесок у загальнокомандну перемогу (збірна Чернівецької області посіла перше місце у чемпіонаті), – повідомив Іван Павлюк.85 views0 comments