• Хотинські вісті

Олег Миронець з Хотинщини – призер Європейських ігор у Білорусі

Він успішно виступив у складі збірної України з легкої атлетики, яка виборола золото у цих змаганнях

(фото з особистої сторінки Олега у Фейсбук)

Збірна України з легкої атлетики, до складу якої входив і Олег Миронець з Хотинщини, виграла ІІ Європейські ігри 2019 у Білорусі (Мінськ)!

За підсумком 8 видів програми Україна набрала 74 очки (з 96 можливих). На другому місці Білорусь – 74, на третьому Німеччина – 52, – повідомляє SportBuk.com.

У змішаній естафеті 4х400 м український квартет (Олег Миронець, Тетяна Мельник, Анна Рижикова, Данило Даниленко), який у півфіналі встановив рекорд Європейських ігор (3.16,65), виборов 2 місце, поступившись у драматичній боротьбі на фініші чехам 0,07 сек. – 3.19,28 проти 3.19,21.

Отож, Олег Миронець (29.05.1998, ШВСМ, Хотинська ДЮСШ, Іван Павлюк, Василь Ліщук, Ірина Ячнюк), який поїхав до столиці Білорусі із недолікованою травмою ноги, по ходу перейшов зі «шведської естафети» в «сусідню», записав до свого активу рекорд Європейських ігор та 2 місце у змішаній естафеті 4х400 м, плюс перше командне місце!