• Хотинські вісті

Олег Миронець здобув перемогу на чемпіонаті України та встановив особистий рекорд

Фото sportbuk.com

Наш земляк, уже титулований спортсмен з Хотинщини, майстер спорту України Олег Миронець здобув нову перемогу!

Олег виграв дистанцію 800 метрів на чемпіонаті України в приміщенні.

Зазначимо, що Олег не тільки став чемпіоном змагань, а і встановив особистий рекорд з бігу на 800 метрів. (1:49.20 хв). До нормативу на чемпіонат Європи в приміщенні йому не вистачило лише двох десятих секунди. Про це повідомляється на сайті sportbuk.com.

«Те, що не було зборів, трішки вплинуло на результат. Був готовий виконувати норматив, але моментами турок трохи заважав. Нічого, поїдемо на чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій в приміщенні і там «розберемося» з нормативом. Усе одно вдалося встановити особистий рекорд у манежі. До цього була 1:49.35. Зараз – 1:49.20.

Біглося добре. У планах було виходити вперед, але забіг склався інакше. Треба працювати над впевненістю: ставати й вести забіг.

20-21 лютого поїдемо на «Балкани» в Туреччину. Потрібні конкуренція, хороший забіг, тоді буде шанс таки виконати норматив. І в такому разі, якщо дасть Бог, у березні будемо виступати на чемпіонаті Європи» – розповів Олег Миронець.

Нагадаємо, багатолітнім тренером Олега є Іван Павлюк – Заслужений тренер України.

Джерело sportbuk.com.

Нагадаємо, торік майстер спорту України Олег Миронець виборов «золото» серед молоді та «срібло» серед дорослих на Чемпіонаті України з легкої атлетики. Також встановив рекорд Відкритого кубка Львова з легкої атлетики у забігу на 600 метрів.