• Хотинські вісті

Одружуються у масках та рукавичках: тренд весіль під час карантину

Updated: Nov 13, 2020«Кохання перемагає все!», – у цьому чи не щодня переконуються працівники Хотинського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Південно-Західного міжрегіонального управління міністерства юстиції (м. Івано-Франківськ). Адже у період карантину та заборони масових заходів, вони продовжують реєструвати шлюби, але з певними обмеженнями.


За десять місяців цьогоріч на Хотинщині узаконили стосунки 204 пари, 80 з яких скористалися послугою «Шлюб за добу». Майже сотню разів замовляли молодята й урочисто-обрядову реєстрацію. До речі, закохані безвідмовно погоджуються на нові весільні правила.


– Наречені в масках – це вже як тренд весіль під час карантину, – зазначила головний спеціаліст відділу Оксана Костинчук. – Тож головними атрибутами свята стали не тільки обручки, а й маски з рукавичками. Крім цього, на реєстрацію шлюбу дозволено приходити із мінімальною кількістю гостей.

Зважаючи на карантинні обмеження, заяву рекомендують подавати через вебпортал «Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану». У випадку неможливості подати заяву онлайн, прийом громадян здійснюється за попереднім телефонним записом цього ж відділу.


Загалом за 9 місяців цього року на Буковині уклали 2945 шлюбів, з них 555 – у скорочені терміни. Нагадаємо, молодята, які хочуть одружитися у стислий строк, подають до організатора паспорти та відповідну заяву, а за 24 години приходять на реєстрацію шлюбу.


16 views0 comments