• Хотинські вісті

Одразу чотири перемоги вибороли танцюристи "Кроку вперед"Зразковий аматорський хореографічний колектив «Крок вперед» під керівництвом енергійної Віри Тамазликар з успіхом повернувся із Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Таланти зими», який відбувся у вихідні у смт Сатанів.

Здобули перші місця усі чотири вікові групи цього колективу:

у віковій категорії 5-7 років із танцем «Черевички» (народна стилізація); 8-10 років - «Афроmix» (hip hop); 11-13 років - «Соколонько» (стилізація, фьюжн); 14-17 - «Ой у лузі» (народна стилізація).

Показово, що танцювали "в живу", адже конкурс відбувався очно, а не дистанційно. Як розповіла наставниця танцюристів, щоб дотримуватися вимог карантину, організатори кожному колективу призначили свій час, діти приїжджали, виступали. Далі - результати і додому.

"У такий важкий час, зібравши сили та волю до перемоги, знання і напрацювання, попри всі труднощі та зміни постановок в останній момент ми зібрались і відчули енергію живого виступу. З дотриманням дистанції та усіх вимог діти все ж таки показали високий результат! Я ними пишаюся!", – підсумувала Віра Тамазликар.
21 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/