• Хотинські вісті

Об'їзну біля Хотина продовжать ремонтувати наступного рокуНаразі завершили роботи з влаштування нижнього шару асфальтобетону


У Службі автодоріг Чернівецької області повідомили: "За програмою «Велике будівництво» відновлюємо 6,9 км ділянки дороги Н-03 Житомир – Чернівці, км 304+490 – км 311+764. Поточний середній ремонт виконується від транспортного кільця у селі Атаки до кільця, що на в’їзді у місто Хотин.


На об'єкті влаштували новий конструктив дорожнього одягу. Він набагато міцніший, аніж за попередній. Дорога відповідатиме сучасним транспортним навантаженням.


Що вже зроблено:

◼ повністю відфрезерували зношене асфальтобетонне покриття;

◼ підсилили основу дороги влаштувавши шар із щебенево-піщаної суміші, до якої додали в’яжучий матеріал);

◼ укріпили основу дорожнього покриття методом холодного ресайклінгу;

◼ влаштували нижній шар асфальтобетону.

Цей об’єкт є перехідним. Влаштовування верхнього шару асфальтобетону та завершення усіх ремонтних робіт заплановано на 2022 рік. Як тільки дозволять погодні умови, підрядна організація відновить роботи.У 2022 році на цьому відрізку дороги влаштують фінішний шар, облаштують усі поширення та з'їзди, встановлять водоскиди, водовідвідні лотки, усі елементи організації дорожнього руху та нанесуть розмітку", - поінформували у Службі автодоріг.


Довідково: обхід Хотина забезпечує основний транспортний зв'язок між Чернівецькою та Хмельницькою областями.

Тож під час виконання ремонтних робіт рух транспортних засобів не обмежували. Оскільки б у водіїв фур не було можливості заїхати, або виїхати з Буковини.


Джерело - Служба автомобільних доріг у Чернівецькійобласті.

279 views0 comments