• Хотинські вісті

Обмежено в’їзд та виїзд із Колінківців і Топорівців

Updated: Mar 24, 2020Введено особливий режим в’їзду та виїзду із сіл Топорівці Новоселицького району та Колінківці Хотинського району. Сюди можна завозити тільки продукти харчування та медикаменти. Жителям дозволено виїжджати за межі цих населених пунктів лише у невідкладних справах – якщо потрібна медична допомога або ж на роботу в установи, які забезпечують життєдіяльність інших міст та сіл.


У інших випадках мешканці Топорівців і Колінківців мають залишатися вдома на обсервації.

Крім того, закрито транзитний рух Магала – Недобоївці.


Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук відвідав санітарно-карантинні пости у селах Колінківці та Бочківці. Він, зокрема, цікавився реакцією жителів на впровадження таких запобіжних заходів та запевнив – вони покликані допомогти людям.

Сергій Осачук відзначив, що буковинці із розумінням ставляться до ситуації та підтримують дії влади.


Нагадаємо, у Брусниці, Колінківцях, Грозинцях, Бочківцях працюють санітарно-карантинні пости. Їхня мета – обмеження пересування та додаткове інформування населення. У цих селах є люди, які мають ознаки хвороби та історію подорожі в країни, де є коронавірус, або контактували із недужими.


Також такі пости є у Вижниці, Снятині, Заліщиках, Атаках, Новодністровську. Тут здійснюють контроль за переміщенням громадян та міряють температуру.

Джерело – Чернівецька ОДА.

37 views0 comments