• Хотинські вісті

Обмеження пересування в області діятимуть до 22 травня


COVID-19: про ситуацію в області

За добу обласний лабораторний центр дослідив 376 зразків, за їх результатами на вечір 4 травня виявлено 61 випадок зараження COVID-19.

Загальна кількість інфікованих коронавірусом жителів області зросла до 1948 осіб. Про це поінформував голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук у відеозверненні.

Сергій Осачук: заборона автобусного сполучення між районами та обмеження виїзду та в’їзду в область діятимуть до 22 травня

Також голова Чернівецької ОДА повідомив, що на Чернівеччині не поспішатимуть послабляти карантин.

«На позачерговому засіданні Уряду прийнято рішення, яке буде у найближчі дні опубліковане, про те, як будуть зніматися карантинні обмеження в Україні. Але вже сьогодні прем’єр та міністр охорони здоров’я висловилися про те, що для областей, в яких фіксують найбільший спалах і щодобове нове зростання кількості інфікованих, карантин буде зніматися з більшою обережністю, пересторогою», – сказав С. Осачук.

І пояснив, що в інших регіонах, де немає такої кількості заражених, це відбуватиметься швидше, у нас – протягом тривалішого періоду.

Також наголосив, що до 22 травня включно в області не будуть відновлювати міжрайонне рейсове автобусне сполучення (як і з обласним центром). І не зніматимуть карантинні обмеження виїзду та в’їзду в область.

При цьому посадовець звернувся до свідомості буковинців, закликав під час дії карантину не вступати у полеміку щодо порушення своїх конституційних прав щодо пересування, а дотримуватися правил, які можуть зберегти життя та здоров’я інших. Бо, за його словами, можна привезти рідним чи знайомим не тільки гостинці, а й смертельний подарунок, навіть не підозрюючи про це.

Насамкінець зазначив, що обласна комісія з ТЕБ та НС у прийнятті рішень щодо скасування чи продовження обмежень, враховуватиме передусім кількість нововиявлених інфікованих жителів краю.

До теми: у лікарнях області станом на 4 травня перебувають 563 людини. Із них у 200 пацієнтів підтверджено коронавірус, решта – з підозрою. У медичних закладах лікують 50 пацієнтів у важкому стані, поінформували в Чернівецькій ОДА.

28 views0 comments