• Хотинські вісті

Облдержадміністрацію очолив Сергій Осачук


25 листопада перший заступник керівника Офісу Президента України Сергій Трофімов представив нового голову Чернівецької облдержадміністрації Сергія Осачука, призначеного указом Глави держави від 22 листопада.

Новопризначений керівник Чернівецької ОДА подякував за високу довіру. «Із честю та найвищою мірою відповідальності за розвиток нашого краю я приймаю ці повноваження та запевняю вас у моїй повній відданості інтересам і цінностям Української держави, потребам всіх громадян країни, які проживають на території області», – наголосив під час виступу Сергій Осачук.

Перший заступник керівника Офісу Президента Сергій Трофімов звернув увагу на пріоритетні напрямки роботи нового керівника області, а саме: покращення транспортної інфраструктури, боротьба з контрабандою та незаконною вирубкою лісів, розвиток мережі пунктів пропуску через державний кордон, добудова перинатального центру та завершення процесу децентралізації.

У свою чергу Сергій Осачук зазначив: «Взаємодія заради прориву. Таким гаслом повинен стати наш крайовий орієнтир. І це лише по-новому перефразовує історичний девіз столиці Буковини «Спільними зусиллями»… Ми сформуємо компетентну ефективну енергійну команду управлінців, котрі надихатимуть на позитивні зміни в Чернівецькій області».

Довідково

Сергій Осачук народився у 1972 році в м. Чернівці. Закінчив історичний факультет Чернівецького державного університету імені Юрія Федьковича, кандидат історичних наук, перекладач.

Працював на різних посадах у Чернівецькому держуніверситеті, зокрема в центрі буковинознавства. Він – автор і видавець низки монографій з історії краю, серед іншого – щодо міжетнічних стосунків. З 2013 року – Почесний консул Республіки Австрія в Чернівцях.

Джерело – пресслужба Чернівецької ОДА.

12 views0 comments