• Хотинські вісті

Найспортивніші сільські головиМинулої неділі в с. Банилів Вижницького району уже вчетверте Чернівецька організація ГО «Всеукраїнське фізкультурно-спортивне товариство «Колос» провела спортивні змагання серед старост сіл, сільських і селищних голів та керівників об‘єднаних територіальних громад області.


У програмі змагань були: парковий волейбол; настільний теніс; шахи (чол.); шашки (жін.); гирьовий спорт.


Лише двоє сільських голів Хотинщини взяли участь у цих змаганнях. Але, незважаючи на недоукомплектований склад команди району (максимально можлива кількість учасників збірної 10 осіб), наші спортсмени виступили добре.


Зінаїда Чуравіна з Білівців виборола дві медалі за треті місця у шашках та настільному тенісі. Очільник Перебиківців Віктор Дронь у двох видах змагань завоював бронзові нагороди: у настільному тенісі та гирьовому спорті.

У командній першості з настільного тенісу хотинчани посіли третє місце.


Загалом у гостинному Банилові мірялися силами команди шести районів: Вижницького, Заставнівського, Кіцманського, Новоселицького, Путильського та Хотинського, розповів

Микола Шевчук, голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».

19 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/