• Хотинські вісті

Нові ігрові види спорту хочуть запровадити для школярів у громадіТренери зі Львова провели у Хотинській ДЮСШ практичний тренінг із впровадження інновацій у викладанні фізкультури у школах. Адже, щоб юне покоління росло здоровим, заняття спортом мають бути сучасними та цікавими для дітей.


Захід відбувся у форматі обміну досвідом за сприяння міського голови Андрія Дранчука та Центру професійного розвитку педагогічних працівників Хотинської міської ради.


Отже, представники центру професійного розвитку педагогічних працівників міста Львів приїхали до Хотина та провели семінар-практикум з нових варіативних модулів (корфболу, флорболу, алтимату, фрізбі, петанку) ігрових видів спорту.


Це була насичена, плідна та творча зустріч викладачів фізичної культури шкіл Хотинської, Недобоївської, Клішковецької та Рукшинської територіальних громад.

Учителі фізкультури поринули в емоційний вир педагогічних практик із впровадження інноваційних варіативних модулів модельної навчальної програми з фізичної культури


Тренери опинилися в центрі цікавих ігор і розваг, спрямованих на формування здорового способу життя учнів та учениць. Практикум відбувся завдяки вихідцю з Хотина, випускнику міського закладу освіти Владу Лазарюку, який проводив заняття.

Кожен учасник семінару відкрив для себе скриньку нових знань та наснаги, яка допоможе в подальшій педагогічній практиці.

Джерело - Хотинська міська рада.

14 views0 comments