• Хотинські вісті

Нову систему опалення встановили у пологовому будинкуДнями завершили роботи в пологовому відділенні Хотинської багатопрофільної лікарні, де було встановлено індивідуальну сучасну систему опалення. Про це повідомив міський голова Андрій Дранчук.


"Економія бюджетних коштів у результаті – 1200 грн на добу. Вартість робіт становить 140 тис.грн", – поінформував керівник Хотинської громади.

Завдяки веденню щоденного енергомоніторингу витрат, відділом житлово-комунального господарства та інфраструктури Хотинської міської ради проведено комплекс заходів щодо економії споживання енергоресурсів КП «Хотинська багатопрофільна лікарня», в результаті чого реконструйовано систему опалення пологового відділення, а саме – від’єднано від старої системи опалення, яка прокладена зовнішніми металевими трубами протяжністю 300 м.


Натомість встановлено автономне опалення у вигляді 2-х електрокотлів. Виконані роботи суттєво економлять споживання енергоресурсів та значно покращують температурний режим у приміщеннях.

25 views0 comments