• Хотинські вісті

Нову систему опалення встановили у пологовому будинкуДнями завершили роботи в пологовому відділенні Хотинської багатопрофільної лікарні, де було встановлено індивідуальну сучасну систему опалення. Про це повідомив міський голова Андрій Дранчук.


"Економія бюджетних коштів у результаті – 1200 грн на добу. Вартість робіт становить 140 тис.грн", – поінформував керівник Хотинської громади.

Завдяки веденню щоденного енергомоніторингу витрат, відділом житлово-комунального господарства та інфраструктури Хотинської міської ради проведено комплекс заходів щодо економії споживання енергоресурсів КП «Хотинська багатопрофільна лікарня», в результаті чого реконструйовано систему опалення пологового відділення, а саме – від’єднано від старої системи опалення, яка прокладена зовнішніми металевими трубами протяжністю 300 м.


Натомість встановлено автономне опалення у вигляді 2-х електрокотлів. Виконані роботи суттєво економлять споживання енергоресурсів та значно покращують температурний режим у приміщеннях.

22 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/