• Хотинські вісті

Новосілля: дві групи для малюків відкрили на базі міської школи №1Подвійне свято

Велика родина дитсадка «Сонечко» поповнилася двома групами вихованців. Для зручності батьків діток філію дошкільної установи відкрили на базі Хотинської школи №1. І ось сьогодні, у переддень Всеукраїнського дня дошкілля, вона гостинно відчинила двері для малюків.


Це стало справжнім святом і для дітей, їхніх матусь та татусів, і для колективів освітніх закладів. Урочисте новосілля відбулося за традиціями: із короваєм, перерізанням символічної стрічки та подарунками.


– Це радісна подія, на яку чекали ми, батьки, та наші діти, – ділиться враженнями мама двох синочків Яна. – Раніше тут працювала група для дошкільнят, але не було усіх умов. А коли школа йшла на канікули, то вимушено припиняв роботу і дошкільний підрозділ. Із березня ще й тривав карантин, тож дітки з нетерпінням чекають, коли зайдуть у оновлені ігрові кімнати.

А приміщення справді кардинально змінилися. Приємно зайти у яскраві та сонячні ігрові кімнати, затишні та теплі спальні. І тут, і в коридорах нові гарні меблі, усе продумано, зроблено з любов’ю до маленьких вихованців. Передувала цьому копітка і напружена робота з ремонту та реконструкції.


– Відкрили дві різновікові групи, у яких наразі по 15 дітей із цього мікрорайону. Для них завдяки міській раді Хотинської ОТГ створено усі належні умови, щоб було комфортно, тепло і гарно, – розповіла директорка ЗДО «Сонечко» Наталія Слугіна. – Про них піклуватимуться як досвідчені, так і молоді, енергійні вихователі, які працюють у штаті нашого закладу. До речі, відкриття цих груп дасть можливість розвантажити основний підрозділ садочка.

– За нашою ініціативою та за підтримки міської ради, першого заступника міського голови Андрія Дранчука вдалося реалізувати цей задум, у стислі терміни провести дуже велику роботу, – зазначила директорка Хотинського ЗЗСО №1 Наталія Сіногач. – Не тільки відремонтували ігрові та спальні, а й облаштували туалетні кімнати із новою сантехнікою та індивідуальну систему опалення. Філія дитячої установи розміщена в окремому крилі будівлі нашого закладу з окремим входом. Подбали і про невеличкий майданчик на прилеглій території.Відкриття було радісним, звучали і поздоровлення від поважних гостей, і пісенні вітання від дітей, хореографічні постановки. Із подарунками завітали на новосілля перший заступник міського голови Андрій Дранчук та голова райкому профспілки працівників освіти Галина Василенко.


У заході взяли участь начальниця відділу освіти, молоді та спорту Хотинської ОТГ Альона Колесникова, адміністрація та працівники школи і садочка, батьки з дітьми.


Від батьківського колективу щиро подякували усім, завдяки кому стало можливим відкриття філії в оновленому приміщенні, Світлана Савіцька та Любомира Загородня. Вони зазначили, що для батьків важливо віддати своїх діток у турботливі руки вихователів і знати, що тут створено прекрасні умови для малечі, їхнього комфорту та розвитку.


Після урочистого перерізання червоної стрічки вони пройшли під імпровізованою веселкою – «на щастя», а також мали можливість на власні очі оглянути відремонтовані приміщення.

Більше фото на сторінці "Хотинські вісті" у фейсбуці.

110 views0 comments