• Хотинські вісті

Президент Зеленський отримав булаву і заявив, що розпускає Верховну Раду


Фото УНІАН


Урочиста церемонія інавгурації відбулася у Верховній Раді. Новообраний Глава держави склав присягу на вірність українському народу і отримав печатку та булаву.


Як відомо, на інавгурацію Зеленського приїхали понад 40 делегацій. Серед них президенти Німеччини, Латвії, Литви, Естонії, Грузії та Угорщини. Були присутні і екс-президенти України.


Що сказав у своїй промові шостий Президент України (цитати)


"Кожен з нас – Президент. Не 73%, які проголосували за мене, а всі 100% українців. Це наша спільна перемога і спільний шанс, за який несемо спільну відповідальність".


Про європейські прагнення: "...Це коли Європа буде у головах. Це наша спільна мрія".


Говорив і про "спільний біль". "Не ми почали цю війну, але нам її закінчувати".

"Крим і Донбас – це Україна... Ми втратили не лише територію, а й наших людей".


"Моє обрання доводить: громадяни втомилися від досвідчених, системних, надутих політиків, які за 28 років створили країну можливостей: можливостей відкатів, відтоків та дерибанів. Ми збудуємо країну інших можливостей. Де всі рівні перед законом. В якій будуть чесні і прозорі правила гри – одні для всіх. А для цього до влади мають прийти люди, які будуть служити народу.

Звернувся до чиновників, держслужбовців, щоб у їхніх кабінетах не було його портретів: "Я дуже хочу, що у ваших кабінетах не було моїх зображень, не було моїх портретів. Президент – не ікона, не ідол. Поставте краще фото своїх дітей і перед кожним рішенням дивіться їм в очі".


"Я ще можу багато говорити. Але українці хочуть не слів, а дій".

Після чого закликав ВРУ звільнити голову СБУ, генпрокурора та міністра оборони. І дав на це два місяці.

Також заявив: "Я розпускаю Верховну Раду".

І на завершення сказав: " Протягом свого життя я намагався робити все, щоб українці сміялися. Це я відчував так серцем. Це була не тільки моя робота, а моя місія. Наступні п'ять років робитиму все, щоб українці не плакали".

8 views0 comments