• Хотинські вісті

Новини спорту

Шашки


30 квітня у Хотині відбулися районні сільські спортивні ігри 2019 року з шашок, у яких узяли участь п‘ять команд: Круглика, Рашкова, Рукшина, Хотина, Чепоніс. Переможець визначився за найбільшою кількістю набраних очок, система змагань – колова.


Третій рік поспіль не знайшлося рівних хотинським шашкістам, які у стабільному складі демонструють відмінні результати. Перемогу для Хотина здобували Борис Підопригора, Наталія Цвентарна, Владислав Жовтенький. На 1,5 очка менше від чемпіона набрала команда с. Круглик, яка з результатом 7,5 очка посіла друге місце. Слід заначити, що кругличанам вдалося потрапити до трійки кращих після тривалої паузи. У складі цієї команди – Леонід Радомський, Світлана Тихобразова, Петро Ватаманюк.


Стабільні результати демонструє чепоніська команда (Василь Решетнік, Наталія Гаєвська, Владислав Ткач), яка утретє поспіль посідає третю сходинку в районних змаганнях. На цей раз лише 0,5 бала не вистачило чепоніським шашкістам до другого місця, адже в очній зустрічі з кругличанами рахунок 1,5:1,5, а за додатковими показниками команда з Чепоніс мала перевагу.


Футбол


Завершився черговий розіграш кубка Хотинського району до Дня футболу. 1 травня на головній футбольній арені Хотинщини відбувся фінальний матч, у якому зійшлись ФК «Данківці»–ФК «Перебиківці». Результат гри 4:0 на користь данківчан. Таким чином команда з Данківців, яка має в своєму активі не одну перемогу, поповнила свій доробок ще одним трофеєм. Але незважаючи на те, що кубок до Дня футболу проводиться уже більше десяти років, перемога у ньому стала дебютною для данківчан. І цілком закономірною, зважаючи на весь шлях до перемоги:

1/4 фіналу: ФК «Данківці»–ФК «Клішківці» – 5:0;

1/2 фіналу: ФК «Данківці»–ФК «Грозинці» – 4:0;

фінал: ФК «Данківці»–ФК «Перебиківці» – 4:0.

Варто також відзначити команду ФК «Перебиківці», яка вперше пробилася до вирішального матчу. За останній час перебиківчани увірвались до когорти найсильніших команд району, що підтверджують результати 2018–2019 років: третє місце у чемпіонаті Хотинського району з футзалу 2018 р., перемога в кубку району з футзалу 2019 р., третє місце в чемпіонаті Хотинщини з футзалу 2019 р. та фіналіст звітних змагань.

Микола Шевчук,

голова Хотинської місцевої організації ГО «ВФСТ» «Колос».

27 views0 comments