• Хотинські вісті

Новий мурал висотою у 25 поверхів створила команда художників, серед яких наш земляк

Updated: Dec 8, 2021


Команда "PastArt studio" у Києві знову створила величезний мурал – на будинку висотою 25 поверхів!

Про це повідомив наш земляк Володимир Пастушак, який є знаним майстром у цьому виді монументального мистецтва.


Для такого витвору знадобилися сотні літрів фарби і лаку, десятки годин творчої, але нелегкої роботи майстрів-художників – на значній висоті, часом в екстремальних умовах.


"Цей мурал присвячений сімейним цінностям, його ескіз створили до 30-річчя Незалежності України. У вересні він пройшов конкурсний відбір і переміг за результатами голосування у соцмережах та оцінювання журі", – розповів Володимир Пастушак.

І ось мурал уже втілений у життя (технічне виконання команди "PastART" разом з Рефатом Меджитовим). Він прикрасив фасад будинку в столиці у ЖК Лебединий. На його офіційній сторінці у Фейсбуці повідомляється: "Висота муралу становить 78 метрів, а загальна площа – 1155 квадратних метрів. Новий мурал на фасаді Лебединого привертає увагу яскравими жовто-блакитними кульками, які тримають у руках радісні малюки: хлопчик та дівчинка. Вони біжать зеленою галявиною та усміхаються. Саме такою художник бачить незалежну державу, де одна з її головних цінностей – родина та дитина", – зазначили у ЖК Лебединий.

Нагадаємо, минулої осені Володимир Пастушак із командою створив такий же великий мурал на 25-поверхівці під назвою "Материнство" (на фото нижче).

Фото надані "Хотинським вістям" Володимиром Пастушаком.

123 views0 comments