• Хотинські вісті

Новий рекорд і нова перемога


Фото Volodymyr Yakimchuk, PLAYPRO.media

На фото: вражаючий фініш Олега Миронця з Хотинщини на Відкритому кубку Львова: такої несподіванки суперники не чекали! В інтерв'ю журналістам "сенсаційний переможець" Олег сказав, що в кожного є свій козир у кишені.


Гарне, видовищне свято у День фізкультури і спорту відбулося на реконструйованому стадіоні «Скіф» Львівського національного університету фізичної культури.

З цієї нагоди до столиці Галичини запросили найкращих легкоатлетів з усіх куточків України.


Спортсмени змагалися за відкритий кубок Львова на нестандартних дистанціях у бігу на 150 та 600 м, 1 милю, 2000 метрів з перешкодами. Отримав запрошення на участь у цих престижних змаганнях і наш земляк, один з найкращих бігунів України на дистанції 800 м Олег Миронець.


"У забігу на 600 м вирішити долю першого місця зібралися усі фіналісти бігу на 800 м нещодавнього чемпіонату України. У напруженому та швидкому стилі з фінішним спуртом перемогу виборов недобоївчанин Олег Миронець. При цьому зафіксував не лише особистий, а й новий рекорд змагань, що відтепер становитиме 1 хв 16,69 сек", – розповів наставник спортсмена, тренер Хотинської ДЮСШ Іван Павлюк.

На запитання журналіста «Як тобі новий стадіон?» наш земляк-чемпіон відповів: «Стадіон чудовий, розташований у красивій місцині, а біглося «кайфово».


Довідково: СПУРТ – спортивний термін – різке збільшення швидкості руху під час бігу, плавання і т. ін.; ривок, тактичний прийом у швидкісних видах спорту.
15 views0 comments