• Хотинські вісті

Нове приймальне відділення обласної лікарні працюватиме за європейським принципом


Оглядові, реанімаційні палати із точками доступу до кисню, операційні та потужне діагностичне обладнання – у обласній лікарні завершили реконструкцію приймального відділення.


Роботи виконували у рамках зініційованої Президентом України програми «Велике будівництво». Про це повідомляє Чернівецька ОДА.Тут уже встановили медичне устаткування – комп’ютерний томограф та сучасний італійський рентген.


– Лікарні ще належить отримати ліцензії на використання цієї техніки, відповідні документи адміністрація вже подала. Опісля медики, які працюватимуть із апаратами, пройдуть кількаденні навчання. Тож уже найближчим часом цим коштовним обладнанням зможуть абсолютно безоплатно користуватися буковинці, – розповіла заступниця голови Чернівецької облдержадміністрація Наталія Гусак.


Нове приймальне відділення працюватиме за європейським принципом, тобто тут пацієнта зможуть не лише обстежити, визначити діагноз та скерувати на лікування до інших підрозділів лікарні, а й надати невідкладну допомогу або зробити нескладну операцію.

У відділенні працюватиме також лабораторія, кабінет ультразвукової діагностики та ендоскопії, ізолятор для інфекційних хворих.


Подбали під час реконструкції і про доступність приміщення, зокрема, обладнали пандуси та вбиральні з поручнями.


Пресслужба Чернівецької ОДА.

10 views0 comments