• Хотинські вісті

Нове зонування: куди потрапила Чернівецька область


Фото з вільних джерел.

Сьогодні, 23 лютого, відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля. Про це повідомив Олег Немчінов, міністр Кабінету міністрів, пише ІА АСС.


Спочатку ЗМІ з посиланням на Мінохорони здоров’я повідомили, що Чернівецька область разом з Івано-Франківською потрапили до «червоної зони».


Однак згодом стало відомо, що рішенням комісії ТЕБ та НС запроваджено червоний рівень епідемічної небезпеки лише на Івано-Франківщині з 26 лютого.


Проте, головам Закарпатської та Чернівецької облдержадміністрацій комісія доручила проаналізувати епідемічну ситуацію в окремих територіальних громадах та вжити, у разі необхідності, додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи.


Також рекомендується розглянути можливість додаткового розгортання ліжок у закладах охорони здоров'я на територіях, де реєструються високі рівні захворюваності на гостру респіраторну хворобу COVID-19, та забезпечення їх кисневими точками.


Нагадаємо, із 24 лютого в Україні діятиме адаптивний карантин, який передбачає поділ регіонів на чотири зони. Залежно від епідемічної ситуації буде встановлюватися «зелений», «жовтий», «помаранчевий» або «червоний» рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Джерело: ІА АСС.320 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/