• Хотинські вісті

Незабутнє 1 вересня: уперше школярики проходили квест

Перший дзвоник для школяриків Хотинського НВК–ДНЗ I ступеня прозвучав на площі біля міської ради й оголосив не про початок довгої лінійки, а квесту. Центр міста гудів, наче вулик, наповнився дитячим щебетом, прикрасився бантиками і квітами.


Повсюди можна було побачити діток з учителями, а також батьками і навіть бабусями та дідусями, які поспішали на ту чи іншу "станцію" квесту, що виграти "пропуск" у школу. Учням розповідали цікавинки, задавали різні завдання, а найбільше їм сподобалися веселі руханки від волонтерів.Виконавши всі завдання, трохи стомлені, але щасливі діти вирушили на затишне подвір'я НВК, де зі вчителями висадили свої призи – вічнозелені декоративні туї. Садили їх і дорослі, і малі, одну з них педагогічної праці Таїсія Булатович.


Тут після невеличкої лінійки, привітань від директора НВК Людмили Микитюк, міського голови Миколи Головльова та заступника голови райдержадміністрації Світлани Брус, вони пішли на перший урок.


На завершення сповненого вражень дня вони мали можливість сфотографуватися. Для цього у навчальному закладі організували прекрасну фотозону.


Ініціатором проведення квесту став педагогічний колектив Хотинського НВК, а допомогли його втілити міська бібліотека для дітей Хотинської ОТГ, Національний природний парк "Хотинський", учнівська рада Хотинської гімназії та Молодіжна рада Хотинської ОТГ. Про правила дорожнього руху та правила поведінки на вулиці нагадували учням класні керівники та працівники сектору реагування патрульної поліції та ювенальної превенції Хотинського відділення поліції.

Більше фото на сторінці "Хотинських вістей" у Фейсбук.

23 views0 comments