• Хотинські вісті

На Хотинщині привітали ветерана із 100-річчям6 червня виповнилося 100 років довгожителю села Клішківці, ветерану Другої світової війни, учаснику бойових дій, шанованій людині ОНУФРІЮ ПІМОНОВИЧУ БОЙКУ. Ювіляра тепло привітали представники керівництва Клішковецької громади.


На його долю випало чимало випробувань. 23-річним юнаком спочатку завербували на роботу в Оренбурзьку область, а звідти мобілізували у 1944 році у запасний полк.


Йому довелося пройти шляхами війни через кілька європейських країн, дійшов до Німеччини. Оскільки умів керувати автомобілем, часто возив військових командирів. Був другим номером за кулеметником. Кілька разів був поранений.

До рідного порогу Онуфрій Пімонович повернувся у 1946 році.


Нагороджений медалями «За перемогу над Німеччиною», «За перемогу над Японією» та іншими відзнаками. Одружився. Разом з дружиною Калиною виховували трьох дітей. Працював у лісопункті та на цукровому заводі.


Незважаючи на поважний вік, Онуфрій Пімонович самостійно ходить, щоправда з паличкою, читає газети в окулярах. Доглядає його дочка Ганна, яка має медичну освіту, тож завжди на сторожі його здоров’я.


До дідуся часто навідуються п’ятеро онуків, шестеро правнуків та правнучок.

Зі сторічним ювілеєм Онуфрія Пімоновича поздоровили представники Клішковецької сільської ради: заступник сільського голови Анатолій Сапогівський, завідувачка військово-обліковим бюро Тамара Бобик.


Гості побажали ювіляру міцного здоров'я, довгих років життя, надійної підтримки рідних та вручили йому подарунки.


Колектив редакції також вітає ветерана з поважним ювілеєм та бажає йому сімейного затишку й уваги і поваги від людей.


20 views0 comments