• Хотинські вісті

На Хотинщині можна зробити щеплення вакциною корейського виробництваЯк швидко і просто записатися на щеплення


На Хотинщині вже можна зробити щеплення проти COVID-19 вакциною AstraZeneca-SKBio від компанії AstraZeneca, виготовленою у Південній Кореї.


Наша область отримала 6900 доз такої вакцини. Її використають для імунізації пріоритетних груп населення та людей віком старше 65 років, про це повідомила Чернівецька ОДА.


У Хотині вакцинацію здійснюють у стаціонарному пункті щеплень медики Хотинського центру первинної медичної допомоги.

Головна лікарка цього медзакладу Тетяна Солодка поінформувала:


«Ми отримали 100 доз вакцини корейського виробництва, також залишилося 40 доз індійського. Тож запрошуємо охочих вакцинуватися, зокрема і колективи установ, організацій».


Як розповіла реєстраторка пункту щеплення Оксана Мала, записатися на вакцинацію можна такими способами:

  • зателефонувавши за номером 050-220-33-86 або у реєстратуру (тел. 2-15-22);

  • через свого сімейного лікаря, з яким укладена декларація.

– Імунізація вакциною корейського виробництва проводиться людям віком 65+. Але флакон препарату AstraZeneca-SKBio теж розрахований на 10 щеплень, тому вакцинацію «вільними» дозами можемо зробити всім бажаючим, які записалися, – сказала Оксана Мала.

За її словами, наразі у цьому пункті щеплень першу дозу вакцини ввели вже 440 жителям Хотинщини. Інформацію про всіх, кого щеплюють від коронавірусу, заносять в електронну базу даних НСЗУ.


Якщо в амбулаторіях у селах набирається щонайменше 10 охочих вакцинуватися, то бригада медиків виїжджає на місце і проводить вакцинацію.
261 views0 comments