• Хотинські вісті

На Хотинщині вже 150 людей одужали від коронавірусуСитуація в районі

На Хотинщині від коронавірусу одужали вже 150 людей, загальна кількість інфікованих наразі становить 182 особи. У стаціонарах Хотинської райлікарні перебувають 8 пацієнтів з COVID-19. Наразі епідситуація у районі стабілізувалася. Про це поінформувала головний лікар Хотинського центру первинної медичної допомоги Тетяна Солодка. При цьому вона наголосила, що не потрібно втрачати пильності, і надалі уникати великих скупчень людей.Ситуація в області

26 буковинців сьогодні, 27 травня, одужали від COVID-19. Вони двічі отримали негативний результат тесту. Про це повідомили в Чернівецькій ОДА.

Разом із тим, маємо 57 нових випадків інфікування. Обласний лабораторний центр дослідив 470 зразків.

Загальна чисельність хворих в області від першого встановленого випадку становить 3201 особу.

– Пам’ятайте, що практично кожен п’ятий недужий на коронавірус буковинець не зміг назвати джерело інфікування. Заразитися можна будь-де, тому будьте обережні. Бережіть себе та близьких! – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Нагадаємо, за словами епідеміологів, 9% буковинців заразилися COVID-19 за кордоном, 71% – вдома, після контакту з хворими. Водночас 20% недужих не змогли назвати джерело інфікування. Таким чином, кожний п‘ятий буковинець підхопив вірус випадково, у невідомих умовах.


20 views0 comments