• Хотинські вісті

На Хотинщині вже 150 людей одужали від коронавірусуСитуація в районі

На Хотинщині від коронавірусу одужали вже 150 людей, загальна кількість інфікованих наразі становить 182 особи. У стаціонарах Хотинської райлікарні перебувають 8 пацієнтів з COVID-19. Наразі епідситуація у районі стабілізувалася. Про це поінформувала головний лікар Хотинського центру первинної медичної допомоги Тетяна Солодка. При цьому вона наголосила, що не потрібно втрачати пильності, і надалі уникати великих скупчень людей.Ситуація в області

26 буковинців сьогодні, 27 травня, одужали від COVID-19. Вони двічі отримали негативний результат тесту. Про це повідомили в Чернівецькій ОДА.

Разом із тим, маємо 57 нових випадків інфікування. Обласний лабораторний центр дослідив 470 зразків.

Загальна чисельність хворих в області від першого встановленого випадку становить 3201 особу.

– Пам’ятайте, що практично кожен п’ятий недужий на коронавірус буковинець не зміг назвати джерело інфікування. Заразитися можна будь-де, тому будьте обережні. Бережіть себе та близьких! – зазначив голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук.

Нагадаємо, за словами епідеміологів, 9% буковинців заразилися COVID-19 за кордоном, 71% – вдома, після контакту з хворими. Водночас 20% недужих не змогли назвати джерело інфікування. Таким чином, кожний п‘ятий буковинець підхопив вірус випадково, у невідомих умовах.


20 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/