• Хотинські вісті

На першій лінії боротьби з коронавірусомУже третій тиждень колектив інфекційного відділення Хотинської районної лікарні працює у посиленому режимі, адже сюди госпіталізують хворих з підозрою на коронавірус. Більшість людей не уявляють, як важко нині медикам. Але вони професійно виконують свої обов’язки, усіма силами прагнуть, аби пацієнти одужали.У колективі – лише один чоловік, усі інші – жінки, на плечі яких лягли величезні навантаження та відповідальність.


Робота в такому відділенні нелегка і морально, і фізично. Необхідно тривалий час працювати у спеціальних «обладунках», при цьому не один раз за зміну їх змінюючи.

Наразі працівники інфекційного відділення забезпечені масками, окулярами, рукавичками, дезінфікуючими засобами. Але ще є потреба у багаторазових спеціальних комплектах або одноразових костюмах, не вистачає бахіл.


Як стало відомо, вже два лікаря та три медсестри з Хотинщини інфікувалися коронавірусом. Нині це дуже нелегка і небезпечна професія, але така потрібна! Тож подякуймо людям у білих халатах, підтримаймо їх: хто може – засобами захисту, а хто ні – морально.


Якщо серед ваших знайомих є медики, то за нагоди чи у телефонній розмові подякуйте їм за подвижницьку працю: нині вони цього особливо заслуговують. Наші щирі та теплі слова – то краща підтримка тим, хто перебуває на медичному фронті протистояння коронавірусу.

41 views0 comments

Підпишіться на наші новини:

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

  • White Facebook Icon
  • Белый Google+ Иконка

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/