• Хотинські вісті

На кільцевій розв'язці біля Хотина розпочали підготовчі роботи

"Доробляти за кимось гірше, ніж починати з нуля"




Нарешті! На довгостраждальній кільцевій розв'язці біля Хотина розпочали роботи. Поки лише підготовчі.


"Після того, як вдалося розблокувати це питання в Антимонопольному комітеті, справа зрушила з місця. Працівники фірми Енергетично-дорожнє будівництво розпочали необхідні підготовчі роботи", – сказав нашому кореспонденту народний депутат Валерій Божик.


Щодо орієнтовних термінів завершення робіт, то поки достеменно сказати важко.


"Попередньо ми з керівництвом фірми-підрядника домовлялися, щоб до 8–10 жовтня, коли заплановано відзначення 400-річчя Хотинської битви, тут хоча б зробити кільце проїзним, прокласти перший шар асфальту. Будемо сподіватися, що жоден форс-мажор цьому не завадить.", – додав Валерій Божик.


Ми поспілкувалися і з представниками підрядника. До речі, ця ж фірма робила дуже складну ділянку траси за Кам'янцем-Подільським – так званий "тещин язик". Тож до складнощів їм не звикати.


– Кілька днів потрібно, щоб встановити тимчасові дорожні знаки, організувати об'їзд, щоб ми змогли приступити до робіт. Адже тут дуже інтенсивний рух, – сказав начальник дільниці ТОВ "Енергетично-дорожнє будівництво" Валерій Дегтяренко. – Наразі працюють наші геодезисти, також здійснюємо профілювання, грейдерування у смузі поруч з кільцем. Адже за увесь цей час тут збиралася вода, треба розрівняти і висушити цю ділянку. Є у нас і чимало питань по цьому проєкту... Чесно кажучи, доробляти за кимось гірше, ніж починати з нуля!





Сьогодні відбулася робоча зустріч першого заступника міського голови Данила Білецького та секретаря Хотинської міської ради Сергія Якуби з народним депутатом та представниками підрядної організації. Обговорили організаційні моменти, зокрема і з керівником Дністровського районного відділу поліції щодо об'їзних шляхів для транспорту на час ремонту.


Як було зазначено, усі зацікавлені, щоб розв'язку зробили якомога оперативніше, адже справа і так затягнулася на цілий рік.



256 views0 comments