• Хотинські вісті

На захист Хотинського району і ХотинаСьогодні депутати міської ради на терміново скликаній позачерговій сесії прийняли звернення до Верховної ради, Кабміну, Офісу Президента та Міністерства розвитку громад та територій України, у якому наголошують на необхідності збереження Хотинського району як адміністративно-територіальної одиниці в межах Чернівецької області із центром у Хотині.


– Ми висловлюємо свою солідарність з мешканцями Хотинського району, прагнемо відстояти статус Хотина як центру майбутнього укрупненого району, адже наше місто протягом віків було центром повіту, важливим промисловим, туристичним і культурним центром краю з тисячолітньою історією, – зазначив перший заступник міського голови Андрій Дранчук. – Рішення одноголосно підтримали усі 20 депутатів, присутніх на сьогоднішній сесії. Сподіваємося, до думки жителів і депутатів громади дослухаються високопосадовці.
36 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/