• Хотинські вісті

На ділянці траси на Чернівці тривають ремонтні роботи


Фото Служби автомобільних доріг у Чернівецькій області

На відрізку дороги Житомир-Чернівці неподалік села Рингач триває капремонт, там підсилюють дорожню основу методом холодного ресайклінгу. Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Чернівецькій області.

Підрядна організація відновлює дорожнє полотно, що на складних ґрунтах. Попередньо дорожники влаштували дренувальний шар, підсилили дорожню основу щебенево-піщаною сумішшю.

Наразі на цьому відрізку дороги проводиться регенерація конструктивних шарів дорожнього одягу за технологією «холодний ресайклінг». Готують ділянку до влаштування нижнього шару асфальтобетону.


На об’єкті працюють 38 робітників. Залучено: 2 автогрейдери; 1 ресайклер; 2 асфальтоукладальника; 2 екскаватора; 4 котки; 10 самоскидів; 2 поливні машини.

На об'єкті здійснюється трирівнева перевірка. Роботи контролюють сертифіковані інженери технічного нагляду, які працюють у Службі автодоріг, працівники лабораторії служби, а також незалежний технагляд – французька компанія ТОВ «ЕЖІС УКРАЇНА».


Роботи проводять у рамках програми Президента України "Велике будівництво".


Водії, увага! На ділянці, що ремонтується рух транспортних засобів здійснюється у реверсивному режимі. Просимо бути уважними у місцях проведення робіт, дотримуватися швидкісного режиму та звертати увагу на попереджувальні знаки.

10 views0 comments