• Хотинські вісті

На Буковині СБУ затримала на хабарі «антикорупціонера»Служба безпеки України затримала в Чернівецькій області керівника регіонального відділення однієї з всеукраїнських «антикорупційних» громадських організацій на … вимаганні та отриманні неправомірної вигоди.


Хабаря громадський діяч, який мав би боротися з хабарництвом, вимагав від буковинця за прийняття до очолюваної ним організації.


Бонусом до членства винахідливий керівник пропонував документи, які нададуть змогу ухилитися від мобілізації під час призову, оскільки він буцімто є «командиром» сформованої на базі ГО «роти спеціального призначення».Затримали зловмисника правоохоронці під час отримання чергової частини хабаря просто в центрі одного з міст Чернівецького району.


Фігуранту повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368-3 (підкуп службової особи юридичної особи приватного права незалежно від організаційно-правової форми) Кримінального кодексу України.


Триває слідство.


Викриття протиправної діяльності проводилося спільно зі слідчими Нацполіції під процесуальним керівництвом Чернівецької окружної прокуратури.


Леся Федоренко, речниця СБУ в Чернівецькій області.

453 views0 comments