• Хотинські вісті

Наші гандболістки стали призерками Міжнародного турніру


Юні гандболістки з Хотинської ДЮСШ успішно взяли участь у Міжнародному турнірі з гандболу серед дівчат 2008 р. н. "Кубок Молдови народження надій", що пройшов наприкінці грудня у м. Кишинів. У цих змаганнях брали участь команди з міст Тирасполь, Кишинів, Бельці та інших. Спортсменки з Хотина – єдині представники від України.


Наші дівчата хвилювалися, адже уперше змагалися у такому турнірі, до того ж почали займатися гандболом не так давно. Але показали злагоджену, хорошу гру.

Спочатку їм протистояла команда з Тирасполя, зіграли внічию 8:8. Далі, після двох переконливих перемог та однієї поразки, у підсумку спортсменки з Хотина посіли почесне друге місце у цьому міжнародному турнірі.


Крім того, хотинчанок відзначено і серед кращих гравців: "кращим воротарем" стала Олександра Міцней, "кращим розігруючим" – Яна Білоусова, "кращим лівим напівсереднім" – Христина Гедзь. Усі команди-призери нагороджені кубками, медалями, грамотами і цінними подарунками.


Враженнями від змагань поділився тренер команди Хотинської ДЮСШ Ігор Кондратюк:


"Це був перший закордонний турнір для цієї юної команди і дуже відповідальний, адже ми – єдині, які на ньому представляли Україну. Дівчата виступили гідно, пишаюся ними. Також хочеться подякувати їхнім батькам, котрі допомогли нашій команді поїхати на ці змагання і шалено її підтримували під час всіх ігор, що теж дуже важливо для спортсменок".
19 views0 comments