• Хотинські вісті

Наші бандуристки – призерки Міжнародного конкурсу

Updated: Nov 5, 2019


У Луцьку відбувся Міжнародний конкурс юних бандуристів «Волинський кобзарик», який зібрав понад 270 учасників з різних регіонів України.


Гідно представили Хотинщину на цьому конкурсі вихованки Хотинської музичної школи Маргаріта Проскура та Анастасія Арійчук (керівник – Марія Керницька). Їхні перші кроки до музичного олімпу високо оцінило журі – фахівці у царині кобзарської музики України на чолі з головою правління Національної Спілки кобзарів Володимиром Єсипоком.


У результаті Маргаріта Проскура стала переможцем конкурсу «Волинський кобзарик» – зайняла 1 місце у номінації бандурист-інструменталіст у віковій категорії 9–11 років, а Анастасія Арійчук посіла 2 місце у цій же номінації у категорії 12–14 років. Їх нагороджено дипломами, а їхнього викладача Марію Василівну – подякою за педагогічну майстерність.


Вітаємо талановитих дівчат-призерок та їхнього керівника з таким успіхом і бажаємо нових звершень!


На фото: бандуристки з Хотинщини з артисткою академічного оркестру Національного радіо, народною артисткою України Світланою Мирводою.22 views0 comments
  • White Facebook Icon

Редакція "Хотинські вісті"

вул. Незалежності, 44,
м. Хотин, Чернівецька обл., УКРАЇНА

+38 (03731) 2-17-63, 
+38 (03731) 2-17-65

hotvisti@gmail.com

Підпишіться на наші новини:

© 2015 "Хотинські вісті". Усі права захищені. Дизайн ІА "НОВОСЕЛИЧЧИНА"

Детальніше тут: https://www.hotvisti.com.ua/products/komanda-rukshina-u-trijtsi-lideriv-yunatskogo-chempionatu-obalsti-z-futbolu/